Velkommen på strikketur til Trondheim og Selbu

Som medlem i Norsk Strikkeforbund er du invitert på strikketur av Explore Travel til rabattert pris.

Dette blir en hyggelig og lærerik helg i Selbu og Trondheim sammen med reiseleder Tove Fevang (redaktør av vårt medlemsblad PÅ PINNEN), en meget rutinert og dyktig strikkedame. I tillegg til besøk på Selbu Spinneri i Klæbu går turen til Selbu Husflidcentral.

Og med på turen er også selveste Anne Bårdsgård som kursleder og veiviser i Selbutradisjonens historie og strikk. Knapt noen i Norge kan og vet mer om Selbutradisjonene enn Anne.

Du kan lese mer om turen, dagsprogrammet, priser og påmelding i vedlegget på e-posten du har mottatt som medlem i dag (fredag).

Merk at du som medlem i Norsk Strikkeforbund får en rabattert pris på denne turen.

Fotograf Lina Tørum. Tegner Brynjar Dahlø.
Written By
More from

TUSEN TAKK til Ragnhild Lie for et spennende og lærerikt foredrag om Lofoten Wool.

Under foredraget kom det frem at vi får 30% på alt garnet...
Read More

1 Comment

Legg igjen en kommentar

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.